FAALİYET ALANLARI

BÜYÜK PERAKENDE
YAPISI

Avrupa'nın En Değerli Portföyü

A+ OFİS
BİNALARI

A+ Ofis Projeleri

LOJİSTİK
MERKEZ

Uluslararası Standartlarda Lojistik Merkez

BÜYÜK PERAKENDE YAPISI

BÜYÜK PERAKENDE
YAPISI

WAM Turkey; 10.000 m2' den, 50.000 m2' ye kadar tek yapıda büyük metrekare ihiyaçlarına uygun big box perakende projelerini, sahip olduğu vizyon ve bilgi birikimiyle geliştirmek üzere büyük perakende markalarının özel taleplerine hizmet vermektedir.


Entegre müşteri hizmet modeliyle, müşterilerine çeşitli ürün sunmakta ve büyük hacimli alanları kapsayan büyük perakende mağazaları oluşturmakta ve geniş satış hacimleriyle ekonomide büyük ölçek yaratmaktadır. WAM Turkey bu alanda sadece yüksek kaliteli ve fonksiyonel binalar inşa etmeyi değil aynı zamanda müşterinin gerekliliklerine cevap vermeyi de ön planda tutmaktadır.

TALEPLERE UYGUN PROJELER

BİLGİ
BİRİKİM
DENEYİM

OFİS BİNALARI

A+ OFİS BİNALARI

Entegre endüstriyel ve ticari yatırımlara odaklanmış bir gayrimenkul yönetim şirketi olan WAM Turkey, global anlamda geniş hacimli lojistik alanları, iş parkları, ofisler, ofis parkları ve alışveriş merkezleri inşa eden, aynı zamanda geliştirerek yöneten bir yapılanmaya sahiptir.

Mükemmeli arama tutkumuz doğrultusunda İstanbul'un ve diğer büyük metropollerin merkezi iş alanlarında, sunacağı hizmetler ve olağanüstü teknik alt yapısıyla kullanıcıları fazlasıyla tatmin edecek nitelikte, A+ ofis projeleri geliştirmek için çalışmaktadır.

TALEPLERE UYGUN PROJELER

A+
OFİS
PROJELERİ

LOJİSTİK MERKEZ

LOJİSTİK MERKEZ

DHL’in talebi üzerine, dünyanın en büyük lojistik kuruluşunu satın alan WAM Turkey, projelendirmiş ve uluslararası standartlarda inşa etmiştir. Uzun süreli kontrat ile kiralama yaptığı takribi 40.000 m2 kiralanabilir alana sahip, bir “Lojistik Merkez” yatırımı gerçekleştirmiştir.


Sektöründe dünyanın en büyüğü konumunda bulunan kiracı için seçilen lokasyonun hemen yanında bulunan “Sabiha Gökçen Havaalanı” İstanbul'un 2. havalaanı olup, hem Kargo Taşımacılığı hemde uluslararası havaalanı olarak hizmet vermektedir.

ULUSLARARASI STANDARTLARDA LOJİSTİK MERKEZ

ULUSLARARASI
LOJİSTİK
MERKEZİ

Deneyiminizi Kişiselleştirin

Size uygun yenilikleri seçmemize yardım edin.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
X