EFSANE GERİ DÖNDÜ!
İSTANBUL'UN EN ÖNEMLİ METRO HUB
İSTASYONU İLE HIZLI & KONFORLU ULAŞIM,
YENİ BİR VİZYON, YENİ BİR GELECEK
EN SON TRENDLER & TEKNOLOJİLER
YEPYENİ TATLAR & ALIŞVERİŞ DENEYİMİ,
İSTANBUL'UN YENİ KALBİ, CITY'S İSTANBUL'DA.

İSTANBUL’UN KALBİ
GERİ DÖNDÜ

“CITY’S İSTANBUL“ Kozyatağı , E-5 ve E-6 Kara yollarının birbiri ile kesiştiği sıra dışı lokasyonu, Avrupa yakasına ve Sabiha Gökçen hava alanına ulaşan Metro hatlarının kesiştiği en önemli METRO HUB ının direk kendi içine çıkış yapması ayrıcalığı ile birlikte Avrupa’nın en büyük Hipermarketleri olan Carrefour, Bauhaus, yanı sıra H&M, DECATHLON, LEFTİES, TEKNOSA gibi anchor ve 200’den fazla ulusal ve uluslararası önemli markaya ev sahipliği yapmakta.

Türkiye’nin ilk açılan alışveriş merkezleri arasında yer alan, City’s İstanbul ( Eski adıyla Kozyatağı Carrefour) daima Türkiye’nin ve İstanbul’un en önemli perakende noktası olmuştur.

İstanbul’un yeni ‘’Metro Ulaşım Ağı’’ içerisinde Günlük 500 Bin ile 750 Bin kişi taşıma kapasitesine sahip metro hattındaki en önemli HUB istasyonunda Metro yolcuları direk ’CITY’S İSTANBUL’ un içine çıkış yapıyor.

A+, A, B+, B segmentasyonlarından oluşan ziyaretçi profili ve yaklaşık 21 Milyon ziyaretçisi ile halen Türkiye’nin en çok ziyaretçi alan AVM’leri arasında yer alan ’CITY’S İSTANBUL’’, Kozyatağı Metro Hub ının tam kapasite ile faaliyete geçmesiyle birlikte yaklaşık senelik 45 milyon ziyaretçi sayısına ulaşarak, dünyanın en yüksek ziyaretçi sayısına sahip Alışveriş Merkezlerinin başında yer alacaktır.

CITY'S İSTANBUL ÖZEL

MARKALAR

ETKİNLİKLER

KOZYATAĞI METRO HATTI

YEME & İÇME

GALERİ

HİZMETLER

CITY'S İSTANBUL HAKKINDA

ARAZİ
BÜYÜKLÜĞÜ
SENELİK
ZİYARETÇİ
MARKA
SAYISI
OTOPARK
ARAÇ KAPASİTESİ

CITY'S İSTANBUL'DA YAŞAM

EFSANE
GERİ
DÖNDÜ

Birbirinden farklı ve eğlenceli etkinlikler ve kiralanabilir alanlar

CITY'S İSTANBUL'DA, birbirinden renkli etkinlikler ve festivaller ile markanızı tanıtıyor, her gün milyonlara ulaşan İstanbul’un önemli reklam mecralarında markanıza yer veriyoruz. Siz de CITY'S İSTANBUL etkinliklerinde markanızla yer almak için başvurun, yerinizi ayırtın!

Bize Ulaşın

CITY'S İSTANBUL İLETİŞİM

ADRES

İçerenköy Mah. Çayır Cad.

No:1 34752 ATAŞEHİR/İSTANBUL

 

E-MAIL

info@citysistanbul.com

 

TELEFON

+90 (216) 225 50 00

 

@citysistanbul