32 MİLYON SENELİK ZİYARETÇİ
AVRUPA'NIN EN BÜYÜK AÇIK HAVA YEŞİL ÇATILI
ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ KOLAY ULAŞIM
IKEA MEDIA MARKT BIG BOX PERAKENDE
ÇOCUK OYUN ALANI CENTRAL PARK
MODA MERKEZİ İSTANBUL CADDESİ MAHALLE
KÜLTÜR & SANAT MERKEZİ & EKOLOJİK & MİMARİ
HERKES MEYDAN'DA MUTLULUK MEYDAN'DA!

YEŞİL ÇATILI
AÇIK HAVA
ALIŞVERİŞ & YAŞAM MERKEZİ

Meydan İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 128 dönüm alan büyüklüğü ile Avrupa’nın, Türkiye’nin ve İstanbul’un en büyük alanına sahip olan en önemli alışveriş merkezlerinin arasında yer almaktadır.

Senede 32 milyon ziyaretçi ‘ye sahip olan Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi’nde dünyanın önde gelen perakende markalarından IKEA, H&M, 5M Migros, Media Markt, Decathlon, Cinewam gibi birçok önemli uluslararası markaya ev sahipliği yapıyor; aynı zamanda LC Waikiki, E-Bebek, Mango, D&R, Defacto, Vakko, Flo, Toyzz Shop, Intersport gibi birbirinden farklı yaklaşık 200 adet mağazası ile ziyaretçilerine geniş bir marka alternatifi içinde ziyaretçilerine çok önemli bir alışveriş zenginliği sunuyor.

Meydan İstanbul, üst ve orta gelir gruplarına, özellikle de ailelere hitap eden açık hava alanları, her köşesinde yeşil hâkim olduğu ekolojik çevresi ile diğer alışveriş merkezleri arasında fark yaratmakta, kafe-restoranları, sosyal alanları, sinema kompleksi, 15.000 m2’lik Central parkı ile çok farklı yeni jenerasyon bir yaşam ve alışveriş deneyimi sunmaktadır.

Meydan İstanbul, Türkiye'nin en büyük ücretsiz açık hava oyun alanı olan “Central Park” ta, Amerikalı Landscape Structures tarafından tasarlanan ve dünyanın en üst çocuk güvenlik standartlarına sahip olarak üretilen 3.500 m2’lik Çocuk Oyun Parkı ile minik misafirlerine de unutulmaz heyecan dolu anlar yaşatmaktadır.

MEYDAN İSTANBUL ÖZEL

MARKALAR

ETKİNLİKLER

MAHALLE

CENTRAL PARK

CINEWAM SİNEMALARI

HİZMETLER

MEYDAN İSTANBUL HAKKINDA

ARAZİ
BÜYÜKLÜĞÜ
SENELİK
ZİYARETÇİ
MARKA
SAYISI
OTOPARK
ARAÇ KAPASİTESİ
SENELİK
SİNEMA İZLEYİCİSİ

MEYDAN İSTANBUL'DA YAŞAM

SENEDE
32 MİLYON
ZİYARETÇİ

Birbirinden farklı ve eğlenceli etkinlikler ve kiralanabilir alanlar

Meydan İstanbul AVM'de, birbirinden renkli etkinlikler ve festivaller ile markanızı tanıtıyor, her gün milyonlara ulaşan İstanbul’un önemli reklam mecralarında markanıza yer veriyoruz. Siz de Meydan İstanbul etkinliklerinde markanızla yer almak için başvurun, yerinizi ayırtın!

Bize Ulaşın

MEYDAN İSTANBUL İLETİŞİM

ADRES

Fatih Sultan Mehmet Mah.,
Balkan Cad. No: 62

Ümraniye / İSTANBUL

 

E-MAIL

info@misavm.com

 

TELEFON

+90 (216) 526 01 01

 

@meydanistanbulavm